"Zapukaj w okienko", czyli bliżej mieszkańców i mieszkanek | scenariusz spaceru

Tytuł

"Zapukaj w okienko", czyli bliżej mieszkańców i mieszkanek | scenariusz spaceru

Temat

edukacja kulturalna

Opis

Scenariusz spaceru „ZAPUKAJ W OKIENKO CZYLI BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW I MIESZKANEK” w czasie, którego młodzież miała okazję wymienić opinie z radnym miasta oraz zadać pytania i podzielić się sugestiami dotyczącymi własnych priorytetów, problematyki rewitalizacji i rozwoju dzielnicy Gdańsk Dolne Miasto. Radny podczas trwania wykładu i spaceru zachęcał do zaangażowania w sprawy dzielnicy, a w przyszłości do pracy społecznej na jej rzecz.

Pakiet materiałów edukacyjnych zawierający scenariusze do zajęć z młodzieżą, który powstał po zakończeniu projektu "Sztuka (niby) obca" w październiku 2012. Projekt polegał na serii gier miejskich, spacerów i warsztatów, dzięki którym dzieci lepiej poznały swoją dzielnicę – Dolne Miasto i mogły wyrazić swoje opinie o tym miejscu, których wysłuchał m.in. radny z Urzędu Miejskiego w Gdańsku Marek Bum.

Twórca

Marek Bumblis

Źródło

[brak]

Wydawca

[brak]

Data

10. 2012

Współtwórca

[brak]

Prawa

[brak]

Relacja

[brak]

Format

application/pdf

Język

pol

Typ

scenariusz

Identyfikator

[brak]

Zasięg

[brak]

Pliki do pobrania

Etykiety

Sugestia cytowania

Marek Bumblis, “"Zapukaj w okienko", czyli bliżej mieszkańców i mieszkanek | scenariusz spaceru,” Repozytorium Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku, Dostęp 4 lipca 2022, http://repozytorium.ikm.gda.pl/items/show/39.

Eksport metadanych

Wydawca

ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk
tel. (sekretariat): 58 760 72 16
fax: 58 760 72 15
e-mail: ikm@ikm.gda.pl